Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Pre viac informácii o tom čo sú cookies kliknite tu.
Canadiense v koženom obale 1000ml Zväčšiť

Canadiense v koženom obale 1000ml

Nový produkt

32,00 €

LAKEN CANTEEN ALU hliníková fľaša 1000 ml Canadiense v koženom obale

Viac detailov

Pridať do obľúbených

1 Položka

Pozor: Posledné kusy na sklade!

LAKEN ALU
Laken, svetovo preslávené hliníkové fľaše, sú navrhnuté tak, aby sa stali vašimi osobnými fľašami na nápoje – je to ideálna náhrada za plastové fľaše s vodou.
Všetky naše ľahké hliníkové fľaše sú vyrobené z čistého (99,7%) výlisku hliníka z jedného kusu. Ich interiéry sú potiahnuté  100% polyamidom, ktorý je bez Bisfenolu A (BPA free) a bez ftalátov a majú absolútne neutrálnu chuť a vôňu.
Laken sa zaviazala k udržateľnosti životného prostredia; všetky naše fľaše sú opakovane použiteľné a 100% recyklovateľné.
Ponúkame širokú škálu hliníkových fliaš s úzkymi (Futura) a širokými (Classic) vrchnákmi, modely v rôznych veľkostiach a s obrovským výberom farieb a vzorov. Laken sa obrátil na niekoľko slávnych návrhárov, aby pomohli navrhnúť našim fľašiam exteriéry, tak aby boli nielen šetrné k životnému prostrediu, ale aj veľmi atraktívne a zábavné.
Laken hliníkové fľaše so širokým hrdlom a ich uzávermi sú všetky umývateľné v umývačke.
 

Objem: 1000ml
Otvor na pitie: 22 mm
Zloženie: 99,7% hliník
Váha: 354gr

Laken
je španielska spoločnosť, ktorá pôsobí viac ako 100 rokov a špecializuje sa na výrobu ekologicky šetrných fliaš a nádob na nápoje a potraviny. Laken je firma s mnohými skúsenosťami a poznatkami, ktoré boli použité nato, aby vyrábali dobre premyslené a ekologicky šetrné výrobky pre Vás. Dnes poskytujú veľký výber fliaš na pitie, termosiek a potravinových obalov vyrobených z certifikovaných a garantovane bezpečných materiálov, vrátane potravinárskej nerezovej ocele a hliníka.

 • Recenzie
 • Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

  Napísať recenziu

  Canadiense v koženom obale 1000ml

  Canadiense v koženom obale 1000ml

  LAKEN CANTEEN ALU hliníková fľaša 1000 ml Canadiense v koženom obale

  14 ďalších produktov v rovnakej kategórii: